Випускники кафедри

За всі роки існування кафедрою підготовлено більше 2500 фахівців, які працюють в Україні та за її межами (у Молдові, Білорусі, Російській Федерації, Німеччині, Данії, Голландії, Франції, Ізраїлі, США тощо) на підприємствах молокопереробної промисловості з виробництва продуктів із незбираного молока, сирів, масла, молочних консервів та морозива. Отримані знання дозволяють випускникам бути конкурентоспроможними на ринку праці, успішно будувати свою кар’єру і плідно працювати керівниками міністерств, відомств, головними спеціалістами, менеджерами, начальниками змін і цехів, завідувачами лабораторіями, технологами, інженерами-хіміками акціонерних, приватних та спільних підприємств, у науково-дослідних і проектних організаціях, у вищих навчальних закладах.

Серед таких можна відзначити визначних вчених, докторів і кандидатів наук – М.О. Грішина, В.І. Кругліка, О.П. Чагаровського, Н.А. Ткаченко, М.І. Погожих, керівників підприємств – В.П. Чагаровського, М.О. Артем’єва, О.С. Логвиненка, С.В. Кисельова, О.М. Демиденко, В.А. Бакаленко, М.С. Кисельова, Л.В. Шепетун, А.Г. Сулейманов, О.В. Фесенко і багатьох інших. Випускники кафедри поновлюють інженерно-технічний склад підприємств молокопереробної галузі; вони працевлаштовуються на посади директорів виробництва, технологів, завідувачів лабораторій, інженерів із забезпечення якості продукції, майстрів цехів тощо.

Випускниця 2022р. – Спіріна Юлія

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА МАГІСТРАТУРА І ЧИМ ЗАЙМАЮТЬСЯ МАГІСТРИ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ МОЛОКА,ОЛІЙНО-ЖИРОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ІНДУСТРІЇ КРАСИ?

Магістратура необхідна людині для того щоб у неї було право займати керівні посади. Для людей з дипломом магістра професійний ріст буде швидким навіть за умови високої конкуренції. Магістратура значно підвищує шанси на працевлаштування за фахом в аналітичні та дослідницькі центри, великі корпорації. Особливо відчувається, що означає «бакалавр» або «магістр» при працевлаштуванні в бізнес-структури чи на державну службу. Роботодавці чудово обізнані, що магістри пройшли ряд стажувань, брали участь у практичних семінарах і майстер-класах. Для роботодавця людина зі ступенем магістра – це не лише працівник, який потенційно має більше знань, а ще й людина, яка присвятила достатньо свого часу власній освіті і розвитку. Вона готова вкладати сили й отримувати результат, а це вже дуже цінується!

Задля вироблення у магістрантів дослідницьких умінь, а також з метою узагальнення, систематизації, поглиблення знань з технології та виробництва навчальним планом передбачено підготовку, написання та захист кожним магістрантом науково-дослідницької магістерської роботи.

Моя магістерська робота мала за мету розробку нових і вдосконалення існуючих технологій, що дозволяє отримати скраби високої якості для жіночих та чоловічих п’ят ніг, з застосуванням вторинних продуктів олійно-жирової галузі, а саме крихти кісточкової, отриманої з абрикосових та мигдалевих оболонок кісточок.

Кафедра готує магістрів за спеціальністю 181 «Харчові технології»:

?ОП.“ Технології молока, жирів і продуктів для індустрії краси ” передбачає підготовку магістрів для трьох галузей – молокопереробної, олійно-жирової та парфумерно-косметичної, включаючи СПА-салони, масажні салони і т.д.

?ОП. ” Контроль якості та безпечності у харчовій промисловості та в індустрії краси ” готує магістрів для впровадження систем контролю безпечності НАССР на усіх підприємствах харчової та парфумерно-косметичної промисловості.

☝☝☝Тільки в цьому році є можливість вступити до магістратури за результатами вступного внутрішнього іспиту; вступ на контрактну форму навчання лише на основі мотиваційного листа!!! ⚡⚡⚡Це унікальний шанс втілити свої бажання – отримати вищу освіту без ускладнень та перепон.

#вступ2022 #онту #магістратура #денавчатись #вибірпрофесії #вища_освіта #вступ_до_магістратури #кафедра_молока #індустрія_краси

Знайомтеся – я, технік-технолог технологічного відділу Ірина Колоскова

“Я закінчила Одеську національну академію харчових технологій та отримала диплом магістра за спеціальністю «Харчові технології» наприкінці 2019 року. До того моменту я проходила практику на різних підприємствах, що працюють у сфері харчової промисловості і хотіла працювати по спеціальності, але десь поблизу дому – в Одеській області. Про можливість працювати в “Дельта Вілмар Україна” я дізналася під час ярмарки вакансій. Про компанію були дуже хороші відгуки – оснащення лабораторії сучасними засобами вимірювальної техніки і лабораторним обладнанням дозволяє проводити ефективний контроль фізико-хімічних показників та показників безпеки на всіх етапах виробництва. Також “Дельта Вілмар Україна” – є одним з найбільших експортерів в Європу.

Тож на початку весни 2020 року я влаштувалася лаборантом хімічного аналізу у виробничу лабораторію”.

Перші робочі дні запам’яталися великим об’ємом нової інформації та доброзичливим колективом, який навчав, направляв, підказував.

“Спочатку, звісно, мені було складно, хоча серед знань, які я отримала у академії, були і теорія, і практика. Я швидко подружилася з колективом, які усіляко допомагали, а майстерність приходила вже в процесі роботи.

Мені, мабуть, дуже допомогло те, що я люблю харчову промисловість, оскільки це постійний розвиток, увесь час навчаєшся усьому новому, розробляєш нові продукти для споживача. Приємно від усвідомлення того, що ти робиш корисне для інших”.

Як коментує Ірина Колоскова, найскладніше в її роботі – це бути стресостійкою, але наша співрозмовниця не лише успішно справляється з цим завданням, а ще й впевнено будує кар’єру в компанії.

“Я пропрацювала на посаді лаборанта хімічного аналізу 6 місяців, а після цього пішла на підвищення. Пам’ятаю, тоді на підприємство шукали технолога і спочатку провели внутрішній конкурс».

“Я швидко навчаюсь усьому новому та долаю труднощі, тож вирішила себе спробувати на новій посаді і відправила резюме. Пройшла співбесіду у головного технолога Кулініч Світлани Семенівни і перейшла на нову посаду. У технологічному відділі ми кожного дня контролюємо виробництво продукції, дотримання вимог технологічної документації на виробництві та розробляємо нові продукти відповідно до вимог клієнтів. Об’єм нашої роботи дуже великий. Колеги мені постійно допомагають і навчають у всьому.

Ми проходимо різні тренінги, підвищення кваліфікації, їздимо у відрядження, де здобуваємо новий досвід. Компанія всіляко сприяє розвитку молодих спеціалістів. Це постійний рух вперед у професії. І це, звісно, дуже цікаво і захоплююче.

Мої щоденні робочі завдання – це проведення експериментальних технологічних процесів на пілотній установці:

– переетерифікація олій та жирів;

– процеси нейтралізації і вінтеризації соняшникової олії;

– фізична рафінація з отриманням РВД олій та жирів: процеси відбілювання і дезодорації;

-виробництво експериментальних партій маргаринової і жирової продукції;

– тестування відбільних глин, перліту, активованого вугілля та інших допоміжних матеріалів.

Також, це постійна участь в дегустації жирової сировини і продукції, що випускається, в розробці нових видів продуктів та аналогів конкурентів, в оновленні специфікацій на продукти для наших клієнтів”.

Я впевнена, що знайти себе в компанії “Дельта Вілмар Україна” зможуть люди, які прагнуть до розвитку і отримання нових знань, а також – щиро люблять свою справу.

Нагадаємо, що в компанії “Дельта Вілмар Україна” діє програма стажування для студентів випускних курсів.

Шановні Викладачі та Колеги!

Дуже рада, що два роки тому, з кількох варіантів ЗВО, Румунії та України, де можна здобути професійні знання з моєї спеціальності, я зупинила свій вибір на Одеській Національній Академії Харчових Технологій, яка розташована в такому чудовому, колоритному, з дуже доброзичливими жителями, південному морському місті Одесі!

Завдяки навчанню в Академії, отримала повноцінний багаж знань, набула нових друзів серед колег та викладачів.

Вдячна самим викладачам, яким довелося розбудовувати свої встановлені методи викладання під епідеміологічну ситуацію та ділитися з нами, студентами, накопиченими знаннями за допомогою сучасних “гаджетів”.

Дуже приємно було отримати ті ж знання від вчителів високого рівня освіти, з якими можна легко спілкуватися і дискутувати на теми, що цікавлять.

Мені, як технологу олійно-жирового виробництва, окрім удосконалень моїх знань з виробництва олій, було цікаво поринути й у індустрію краси, а саме брати участь у виробництві косметичного мила та створенні кремів у лабораторних умовах.

Ці два роки навчання пройшли у теплій дружній атмосфері, десь із одеським гумором, що залишило море приємних вражень.

І як студентці з Молдови було приємно влитися в український колектив викладачів та студентів!

Дякую всьому професорсько-викладацькому складу Академії та кафедри технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси.

Анічін Володимир Вікторович, головний технолог на підприємстві з переробки молока ТОВ «МУККО», навчався в Одеському національному технологічному університеті на кафедрі технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси в 2021-2022р. Під час навчання мене вразила компетентність викладачів, оскільки вони мають не лише теоретичні знання, а й практичні навички. Захист магістерської роботи на тему “Розробка технології м’якого сиру “Камамбер” із молока корів Гольштинської породи” пройшов не лише теоретично, а і практично. Оскільки під час написання наукової роботи я з допомогою наукового керівника на базі фермерського господарства розробили та вдосконалили технологію виробництва мʼякого сиру. Я вдячний за таку кваліфіковану підтримку та маю гордість бути випускником цього університету.

д.т.н.-проф.-Чагаровский-А.П.-510x645Чагаровський Олександр Петрович

Рік випуску – 1975.
ТОВ «Хр. Хансен Україна »- генеральний директор; доктор технічних наук, професор кафедри технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси

З посмішкою згадуєш перебіжки від аудиторії до аудиторії, метушню іспитів, сміх, пригоди в інститутських стінах, а головне, що стали близькими і рідними людьми. Друзі та викладачі – це найбільше придбання, отримане за роки навчання в стінах академії. Викладачам бажаю міцного здоров’я, розумних і відповідальних студентів і звичайно ж терпіння в їх справі. Побажання студентам – із задоволенням проведіть студентські роки, самі незабутні в житті. Приймайте знання і досвід, які дають вам викладачі.

Макаренко Марина Сергіївна

Шановний читач, якщо ти абітурієнт і наразі стоїш перед вибором майбутньої професії, це якраз те, що тобі потрібно! Досить роздумів – вступай до Одеської національної академії харчових технологій! В мене нескінченний перелік «ЗА», які намагатимусь втиснути у наступні кілька абзаців! Закінчивши школу у 2003 році з золотою медаллю, я твердо вирішила, що буду вступати до ОНАХТ на спеціальність «Технологія зберігання, консервування та переробки молока». Багато моїх знайомих дивувалось, чому я не обрала більш «престижні» тоді юридичний, фінансовий, економічний… А я була впевнена у своєму виборі, більш того, якби зараз повернутися у минуле, ні за що б не змінила свого рішення! Щоб не сталося, а їсти людям потрібно завжди, і весна 2020 року чудово проілюструвала перелік дійсно необхідних і важливих професій! Я працюю в харчовій галузі вже 13 років і впевнено можу сказати, що гарних спеціалістів бракує, великі компанії «б’ються» за них на ринку праці і пропонують гідні умови та оплату праці. А ось як розгорталася моя трудова діяльність: у 2008 році, закінчивши Академію з червоним дипломом я почала шукати роботу, хоча, якщо бути точнішою, – робота «шукала» мене. В мене було 5 можливих варіантів, і я робила вибір, тоді він пав на Білоцерківський молочний комбінат (зараз це компанія ТерраФуд, ТМ «Ферма» та інші). Це був колосальний досвід – підприємство побудоване з нуля за останнім словом техніки, старт виробництва, перші запуски, молода команда, я завжди з посмішкою згадую ці роки. Наступним місцем моєї роботи стала міжнародна компанія Данон – робота тут перевернула мій світогляд і значно розширила горизонти: світові стандарти якості, кращі практики, можливість обмінюватися досвідом і знаннями зі спеціалістами по всьому світі. Це зарядило мне на наступний крок – перехід у компанію Дюпон, яка виробляє інгредієнти для всіх галузей харчової промисловості та співпрацює з глобальними виробниками харчових продуктів по всьому світі. Скільки нових міст, скільки країн я відвідала, як багато цікавих людей зустріла і продовжую зустрічати, це важко передати словами! І я впевнена – найцікавіше попереду!

А як же знання отримані за роки навчання в Академії, спитаєте Ви? Адже багато хто говорить, що «на практиці» все по-іншому. Не вірте їм!!! В ОНАХТ працюють досвідчені викладачі – фахівці своєї справи. Зізнаюсь, я досі зберігаю конспекти з хімії та технології молока і періодично в них підглядаю 😉!

Бажаю Вам знайти свою професію!

Марина Макаренко, безмежно вдячна випускниця кафедри Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси!

Бакаленко Виталий

Бакаленко Віталій Анатолійович

Дата закінчення – 2006 рік.
Кар’єра – інженер- технолог (регіональний представник на Півдні України) ТОВ «Хр. Хансен Україна», технолог на ТОВ “Гормолзавод”. Плани на майбутнє – кар’єрне зростання, фінансовий ріст, власний бізнес.

Студентські роки найвеселіші, що запам’ятовуються, академія дала базу знань і поштовх у доросле життя. Викладачам бажаю здоров’я, довголіття, залишатися такими ж, справедливими і вимогливими. Рекомендації студентам – не витрачайте час даремно, проводьте більше часу з одногрупниками і звичайно не забувайте про навчання!

17

Чагаровський Вадим Петрович

Рік випуску – 1975.
Віце-президент компанії «Терра Фуд», голова ради директорів Спілки молочних підприємств України.

Студентські роки – самі незабутні, за 5 років багато пам’ятних моментів: і навчання, і активний відпочинок з одногрупниками, і художня самодіяльність. Побажання викладачам – із задоволенням доносити знання до студентів, звичайно ж з терпінням ставитися до студентів. Побажання студентам – бажаю з користю провести 5 років навчання в академії, отримати максимально теоретичні та практичні навички, які вам можуть стати в нагоді в подальшій роботі. І звичайно любити свою спеціальність.

Демиденко Александр Николаевич

Демиденко Олександр Миколайович

Рік випуску – 2002.
СФ ТОВ «Еліт» – начальник цеху з виробництва морозива.

З ностальгією згадуєш студентське життя: пари, пригоди в інститутських стінах, дуже дружний колектив рідної кафедри.
Викладачам бажаю здоров’я, довголіття, терпіння.
Побажання студентам – сумлінно вчитися, з повагою і гідністю ставитися до своєї майбутньою професії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кисельов Сергій Васильович
Дата закінчення ОНАХТ – червень 1984 р.
Кар’єрні досягнення (посади і місця роботи):
Серпень 1984р. – червень 2001 р. – головний інженер Тарутинського сирзаводу (Одеська область). Червень 2001 р. – травень 2007 р. – головний механік, технічний директор, начальник відділу енергоменеджменту, головний інженер ВАТ «Кременчуцький міськмолокозавод » (Полтавська область). Червень 2007 р. – січень 2010 р. – генеральний директор ВАТ «Решетилівський маслозавод» (Полтавська область). Лютий 2010 р. по теперішній час – генеральний директор ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод». Плани на майбутнє: завершення розпочатої раніше реконструкції підприємства, яке тепер входить у світову корпорацію «Данон-Юнімілк».

Запам’яталися конкурси серед факультетів з художньої самодіяльності, прибирання овочів на першому курсі, участь у роботі студради гуртожитку та комітеті комсомолу факультету, будівництво бару в гуртожитку №5, поїздка до Угорщини. Побажання викладачам: так і продовжувати тримати високий рівень підготовки фахівців – випускники нашого ВНЗ завжди цим відрізнялися. Рекомендації студентам: намагатися практику протягом усього навчання проходити по справжньому – розумію, що це зараз складно, але в майбутньому це дуже допомагає. І сумлінно вчити всі предмети.

Парубок Анастасія

З усіх представників харчової галузі, мені мабуть пощастило найбільше, оскільки результати роботи команди в якій я працюю роблять щасливими як дітей так і дорослих. На даний момент я працюю головним технологом на підприємстві АТ «Житомирський маслозавод» (ТМ «Рудь»). Ми виробляємо найсмачніший, найкращий у світі десерт – МОРОЗИВО.

У 2009 р. я здобула інженерно-технічну освіту та отримала диплом з відзнакою в стінах ОНАХТ на факультеті Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу. Надзвичайно потужний викладацький склад кафедри «Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси», творчі та спортивні активності в академії, насичене, веселе студентське життя – це незабутні враження та теплі спогади, які залишаться зі мною на все життя.

Наш випускний рік припав на чергову кризу в країні, тому до свого першого працевлаштування довелося пройти не одну співбесіду. Але врешті завдяки відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників академії, який також займається і практикою для студентів, я отримала свою першу роботу за спеціальністю. Вже за два роки отримала пропозицію зайняти посаду головного технолога в компанії «Три ведмеді».

Хочу сказати, що будь-яка робота не легка, кожна професія вимагає наполегливості. Досвід набувається з часом. Головне визначитись, що тобі потрібно, а далі поставити перед собою мету і прикласти усіх зусиль для її досягнення.

Бажаю усім абітурієнтам вдалих іспитів, позитиву, натхнення та рухатись тільки вперед і вгору!

Волчкова Оксана

Я отримала ступінь магістра за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування та переробки молока» в 2013 р.

Мій професійний шлях почався на ДП «Старкостянтинівський молочночний завод» на позиції лаборанта, але дуже швидко вдалось вирости до позиції молодшого технолога. Після завершення магістратури я пройшла відбір у ізраїльську компанію на позицію технолога молочних продуктів. Компанія Tessa Dairy Maschinery Ltd. займається виробництвом комплексних ліній для молокопереробних підприємсв. В рамках роботи у цій компанії я здійснила запуск молочних заводів в Азербайджані, Шрі-Ланці, Гані, Уганді, Швеції та Ізраїлі.

У 2018 році мені запропонували робочий контракт у міжнародній біотехнологічній компанії Chr. Hansen. Я займала позицію технолога. У обов’язки технолога Chr. Hansen входить оптимізація технологічних процесів та участь в розробці нових видів молочних продуктів на підприємствах Українських виробників.

Хочу щиро подякувати викладачам ОНАХТ за професійну роботу, надані знання та можливість розвивати свою кар’єру на міжнародних ринках.

Крохмаль Ольга

Я випускниця 2014 року. Хочу поділитися своїми враженнями про навчання в академії та свій професійний шлях.

У 2009 році вступила до Одеської національної академії харчових технологій на спеціальність «Технології зберігання, консервування та переробки молока». Після вступу я переконалася в доцільності і перспективі даного навчання і в тому, що в майбутньому отриманий диплом допоможе мені в самореалізації та в пошуку місця роботи за фахом (що не змусило довго на себе чекати). Навчаючись, для себе особисто я відкрила багато нового і невідомого. Процес навчання в ОНАХТ доволі легкий та цікавий, так як викладачі допомагають та не покладаючи своїх сил пояснюють предмети та дають настанови та поради. Завдяки отриманим знанням в ОНАХТ переді мною відкрилися нові перспективи.

Закінчила магістратуру у 2014 році та відразу влаштувалась в компанію ТОВ «Терра Фуд», а саме на виробництво плавлених сирів. З 2020 року працюю на заводі з виробництва морозива ТОВ «Тірас – ТМ «Мозаїка» начальником виробничої лабораторії.

Сьогодні, оглядаючись назад, я не шкодую, що зробила такий вибір. Я отримала цікаву, шановну людьми професію.

З вдячністю згадую роки навчання, своїх одногрупників та викладачів.

Сухина Ігор

У 2009 р. я здобув інженерно-технічну освіту та отримав диплом спеціаліста з технології зберігання, консервування та переробки молока в стінах ОНАХТ на факультеті Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу. Висококваліфікований викладацький склад кафедри «Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси», творче та спортивне насичене студентське життя в академії – всі ці незабутні враження залишаться зі мною назавжди.

Одразу після закінчення Одеської національної академії харчових технологій був працевлаштований майстром на ВАТ «Христинівський молокозавод». В 2011 році переведений на посаду головного технолога на ТОВ «Алдолат». З 2013 по 2014 р. – працював начальником дільниці фасування сирів на ТОВ «Інтер Фуд» Крижопільська філія. З 2014 по 2018 р. – головний технолог на ТОВ «РОССА». У 2019-2020 р. – працював начальником виробництва на ТОВ «Хеппі Мілк Плюс». Сьогодні є майстром дільниці виробництва ультрпастеризованого молока на ТОВ «Терра Фуд». Хочу відмітити, що знання отримані при навчанні на кафедрі технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси в ОНАХТ надали можливість одразу після навчання почати свій карʼєрний ріст з керівної посади. Вдалий старт став можливим також завдяки неодноразовому проходженню практики на провідних підприємствах під час навчання та висококваліфікованому викладацькому складу, який завжди координував та правильно направляв під час навчання.

Бажаю усім абітурієнтам вдалого вступу та зробити правильний вибір! Позитиву, натхнення та руху тільки вперед!

Загородня Тамара

Мене звати Тамара. У 2019 році я закінчила Одеську національну академію харчових технологій. Навчалася за фахом “Технології і управління молочним бізнесом”. Можу сказати, що вчитися на цій спеціальності не складно, а більш того – цікаво! Оскільки окрім лекцій, існують і лабораторні заняття, ви можете не лише дізнатися нову інформацію про харчові технології, але і самому поринути в технологічний процес виробництва. ОНАХТ допомогла мені дізнатися багато корисної інформації не лише для роботи технолога, але і для життя.

Окрім пізнавального навчання, прекрасних кваліфікованих викладачів, академія також допомагає урізноманітнити студентське життя. У студентів є можливість взяти участь в різних конкурсах, олімпіадах, ярмарках, екскурсіях, спортивних змаганнях і багато чого іншого. Мені не мало пощастило і академія допомогла зробити крок до моєї мрії – побувати за кордоном і побачити свою спеціальність по новому.

Завдяки програмі Erasmus+ мені вдалося побувати в Естонії. Академія харчових технологій допомогла підготуватися і пройти співбесіду, оформити усі потрібні документи. У Європі, я змогла пізнати нові технології виробництва в харчовій промисловості. У лабораторії Естонського університету природних наук я змогла самостійно зробити сир “Моцарела” з високоякісного молока і після цього написати наукову роботу, яка містила в собі багато матеріалу з іноземних літературних джерел. Мені випала нагода познайомитись з іншими іноземними студентами, відвідати багато екскурсій та навіть помандрувати.

Неможливо передати тих емоцій, які були отримані завдяки цьому досвіду. Головне питання скільки коштує така пропозиція? Завдяки тому, що ви є студентом ОНАХТ і за укладеним договором, вам надається стипендія, якої вистачить на проживання, розваги і подорожі.

Не упусти свій шанс, вступай до ОНАХТ і проведи свої кращі студентські роки цікаво і корисно!

Касьян Світлана

Я ‒ випускниця 2020! Моє знайомство з академією відбулося у 2013 році. На той момент мені виповнився 21 рік, я чітко знала з якою професією пов’язати життя, але не знала якому ЗВО довірити свою жагу до навчання. Це зараз розумію, що випадковості ‒ не випадкові, але саме в момент моїх вагань і роздумів натрапила на рекламний банер ОНАХТ. Вирішила ризикнути, і вступила на молоду на той час спеціальність «Технології жирів та жирозамінників».

З першого дня мого навчання працювала у виробничій лабораторії, зайнявши посаду молодшого лаборанта на першому курсі, дійшла до випускного курсу на посаді хіміка в компанії-гіганті «Kernel”.

Пишу тобі ці рядки, а сама не розумію, коли встигли промайнути роки навчання. Життя Академії ‒ це злагоджений механізм з дивовижними викладачами! Тільки тут я побачила стільки відкритих дверей, в прямому розумінні цього слова! А скільки підтримки і віри ! Я жодного разу не відчула, що я ‒ студент заочної форми навчання: ставлення до всіх однакове і рівень знань здобули не менше ніж на денній формі. Тільки в Академії з викладачами можна бути на одній хвилі: вони навчали мене теорії, а я, в свою чергу, ділилася успіхами впровадження знань в практику. Завжди можу зателефонувати і попросити компетентної поради, адже у стінах академії працює висококваліфікований та завжди готовий прийти на допомогу колектив.

Моя розповідь ‒ лише маленька частинка всіх переваг на користь Академії!

Бажаю успіхів та правильного вибору!