Кафедра прийняла участь у роботі International forum «Cosmetics Ukraine 2017», а наші студенти виграли грант!

Posted by: | Posted on: June 3, 2017

viber i4mage

1-2 червня 2017 року Асоціація «Парфумерії та косметики України» провела другий International forum «Cosmetics Ukraine 2017».

Основною метою форуму було створення в Україні платформи ділової співпраці в секторі виробництва косметичної продукції в нових геополітичних умовах і забезпечення якісно нового формату галузевої взаємодії в рамках проекту Східного Партнерства.

Завідувач кафедри технології молочних, oil and fat products and cosmetics prof. Ткаченко Н.А. в секції «Зелена косметика» представила доповідь «Використання пробіотиків в «живій» косметиці».

В рамках Міжнародного форуму «Cosmetics Ukraine 2017» секції «Освіта та кар’єра» підприємсviber image7тва парфумерно-косметичної галузі організували конкурс наукових робіт студентів за п’ятьма основними напрямами галузі.

viber ima1ge

 

 

 

 

Грант від компанії «Astra Cosmetic» отримала магістр першого року навчання кафедри технології молочних, oil and fat products and cosmetics Дрозд Єлізавета за наукову роботу «Використання гідролізованих сироваткових білків в пудрі для обличчя з anti-age властивостями» під науковим керівництвом доц. Дец Н.О.viber image

Впевнені, що це лише початок успіхів, що чекають переможців попереду! Тому бажаємо міцного здоров’я, жаги до знань, наполегливості у навчанні та досягнення усіх вершин!

Два дні роботи Виставки та Конференції – це нові зв’язки і домовленості, змістовні доповіді і свіжі ідеї.

Comments are Closed