Кафедра приняла участие в работе International forum «Cosmetics Ukraine 2017», а наши студенты выиграли грант!

Сообщение от: | опубликовано: Июнь 3, 2017

Viber i4mage

1-2 червня 2017 года Ассоциация «парфюмерии и косметики Украины» провела второй International forum «Cosmetics Ukraine 2017».

Основной целью форума было создание в Украине платформы делового сотрудничества в секторе производства косметической продукции в новых геополитических условиях и обеспечения качественно нового формата отраслевого взаимодействия в рамках проекта Восточного партнерства.

Заведующий кафедрой технологии молочных, масложировых продуктов и косметики проф. Ткаченко Н.А. в секции «Зеленая косметика» представила доклад «Использование пробиотиков в« живой »косметике».

В рамках Міжнародного форуму «Cosmetics Ukraine 2017» секції «Освіта та кар’єра» підприємсviber image7тва парфумерно-косметичної галузі організували конкурс наукових робіт студентів за п’ятьма основними напрямами галузі.

viber ima1ge

 

 

 

 

Грант від компанії «Astra Cosmetic» отримала магістр першого року навчання кафедри технології молочних, масложировых продуктов и косметики Дрозд Єлізавета за наукову роботу «Використання гідролізованих сироваткових білків в пудрі для обличчя з anti-age властивостями» під науковим керівництвом доц. Дец Н.О.viber image

Впевнені, що це лише початок успіхів, що чекають переможців попереду! Тому бажаємо міцного здоров’я, жаги до знань, наполегливості у навчанні та досягнення усіх вершин!

Два дні роботи Виставки та Конференції – це нові зв’язки і домовленості, змістовні доповіді і свіжі ідеї.

Комментарии закрыты