Наша Одеса – наша історія

Posted by: | Posted on: Квітень 3, 2017

На факультеті Технології харОткр.кур.час Наша Одеса-наша історія, представники клубу «VEMI», ауд. Б-219, 03.04.17, кур. Макоська Т.В.чових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства 03.04.2017 року пройшла відкрита кураторська година на тему: “Наша Одеса – наша історія”. Її проводили запрошені Т.В. Маковською, куратором групи ТМ-34 кандидат історичних наук, викладач Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Папакін Артем Георгійович та реконструктори клубу «VEMI» Медяник Роман, Цирюльніков Олександр та Сергій Шаменков.

Лектор Папакін Артем ознайомив присутніх із вітчизняною історією перших столітОткр.кур.час Наша Одеса-наша історія, присутні куратори та студенти факультету ТХППКЗЕтаТ, ауд. Б-219, 03.04.17, кур. Макоська Т.В.ь нової ери, коли на території сучасної Одеської області перебували римські військові гарнізони, будувались фортеці, кам’яні дороги та римські лазні та проводились гладіаторські бої в яких билися люди і тварини.

Представники клубу реконструкторів прибули на кураторську годину з вексильованими експонатами ­– посудом, шкіряними сумками, дамськими брошками, ґудзиками, військовою зброєю – шаблями, кинджалами, захисними щитами. Самі Откр.кур.час Наша Одеса-наша історія, вексильовані експонати римських легіонерів клубом «VEMI», ауд. Б-219, 03.04.17, кур. Макоська Т.В.реконструктори були одягнені в аутентичні лати, шоломи та одяг і взуття римських легіонерів і демонстрували відповідну зброю. Гості заходу познайомились із особливостями повсякденного життя та побуту римських легіонерів та їх сімей, що мешкали на територіях Одещини. Також присутні узнали тонкощі ковальської праці при виготовленні кольчуги, пошиву сандалів, ткання домотканих полотен. Було продемонстроване добування вогню за допомогоюОткр.кур.час Наша Одеса-наша історія, реконструктор клубу «VEMI» Олександр в аутентичних латах, ауд. Б-219, 03.04.17, кур. Макоська Т.В. кременю та кресала і труту.

Неоціненну допомогу в організації цієї зустрічі надав БФ «Добрий Самарянин» і особисто віце-президенту Денису Петровичу Сердиченко. Багато яскравих емоцій присутні отримали від організованої фотосесії з гостями. Врешті куратори щиро подякували гостям за незабутні враження від організованої зустрічі і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Comments are Closed