Практичні навички – гарантія працевлаштування!

Posted by: | Posted on: Вересень 13, 2017

DSC_0006Сповнена силами, літніми враженнями і з новими ідеями Кафедра технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики увійшла у новий навчальний рік.
Щорічний традиційний захист звітів технологічної практики 13.09.2017 року перетворився на справжній конкурс презентацій. У серпні студенти кафедри відвідали провідні молокопереробні і олійно-жирові підприємства України: ПрАТ «Тернопільський молокозавод», ПАТ «Баштанський сирзавод», ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», ПАТ «Первомайський МКК», ПАТ «Кременчуцький міськмолзавод», ТОВ «Гормолзавод», ТОВ «Болградський сироробний завод», ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ», ПАТ «Юрія», ПАТ «Вінницький маслоробний комбінат», ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», ПрАТ «ВОЛИНЬХОЛДИНГ», ТОВ «Завод кісточкових і рослинних масел «АВА», ТОВ «ОІЛПРОДАКШЕН», ТОВ «Одеський олійноекстракційний завод».

DSC_0010DSC_0018

Для участі у конкурсі команди студентів підготували рекламні презентаційні матеріали, в яких розDSC_0027крили роботу підприємств, на яких проходили практику. Гостями були студенти різних курсів, викладачі і студенти Механіко-технологічного технікуму ОНАХТ.

Як додаткове завдання командам було запропоновано вирішити виробничі ситуаційні питання, що вони з легкістю зробили, і показали високий рівень підготовки.

DSC_0039DSC_0034DSC_0014

За результатами виступів та додаткового завдання переможці були нагороджені пам’ятними призами за номінаціями:

1. За кращу подачу матеріалу – Хрупчик А. ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» та Артеменко Т. ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат»;
2. За творчій підхід – Камінська М. ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» та Присяжнюк М. ПрАТ «ВОЛИНЬХОЛДИНГ»;
3. За вирішення ситуаційних виробничих завдань – Сіденко Ю, Стоянова О., Загородня Т., Платян А. ТОВ «ГМЗ №1» та Власюк К., Здоренко К., Іващенко А. ТОВ «Завод кісточкових та рослинних масел «АВА».

DSC_0041DSC_0059DSC_0057

DSC_0055DSC_0051DSC_0050

Кафедра висловлює подяку за приємнопроведений з користю час!!!

Подальшого натхнення Вам наші дорогі студенти!!!

 

Comments are Closed