Видатні випускники

За всі роки існування кафедрою підготовлено більше 2500 фахівців, які працюють в Україні та за її межами (у Молдові, Білорусі, Російській Федерації, Німеччині, Данії, Голландії, Франції, Ізраїлі, США тощо) на підприємствах молокопереробної промисловості з виробництва продуктів із незбираного молока, сирів, масла, молочних консервів та морозива. Отримані знання дозволяють випускникам бути конкурентоспроможними на ринку праці, успішно будувати свою кар’єру і плідно працювати керівниками міністерств, відомств, головними спеціалістами, менеджерами, начальниками змін і цехів, завідувачами лабораторіями, технологами, інженерами-хіміками акціонерних, приватних та спільних підприємств, у науково-дослідних і проектних організаціях, у вищих навчальних закладах.

Серед таких можна відзначити визначних вчених, докторів і кандидатів наук – М.О. Грішина, В.І. Кругліка, О.П. Чагаровського, Н.А. Ткаченко, М.І. Погожих, керівників підприємств – В.П. Чагаровського, М.О. Артем’єва, О.С. Логвиненка, С.В. Кисельова, О.М. Демиденко, В.А. Бакаленко, М.С. Кисельова, Л.В. Шепетун, А.Г. Сулайманов, О.В. Фесенко і багатьох інших. Випускники кафедри поновлюють інженерно-технічний склад підприємств молокопереробної галузі; вони працевлаштовуються на посади директорів виробництва, технологів, завідувачів лабораторій, інженерів із забезпечення якості продукції, майстрів цехів тощо.

д.т.н.-проф.-Чагаровский-А.П.-510x645Чагаровський Олександр Петрович

Рік випуску – 1975.
ТОВ «Хр. Хансен Україна »- генеральний директор; доктор технічних наук, професор кафедри технології молока, жирів і парфумерно-косметичних засобів

З посмішкою згадуєш перебіжки від аудиторії до аудиторії, метушню іспитів, сміх, пригоди в інститутських стінах, а головне, що стали близькими і рідними людьми. Друзі та викладачі – це найбільше придбання, отримане за роки навчання в стінах академії. Викладачам бажаю міцного здоров’я, розумних і відповідальних студентів і звичайно ж терпіння в їх справі. Побажання студентам – із задоволенням проведіть студентські роки, самі незабутні в житті. Приймайте знання і досвід, які дають вам викладачі.

Киселева Марина Сергеевна

Кисельова Марина Сергіївна

Рік випуску – 2008 рік
ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат», 2008-2009 роки майстер апаратного цеху, з 2009 -го інженер-технолог, 2013 – інженер-технолог ПАТ “Кременчуцький міськмолзавод” (Данон).

Це незабутні 5 років , які я з задоволенням прожила б ще раз! Викладачам бажаю добрих студентів, які б з вдячністю приймали ті знання, які вони їм дають. Побажання студентам – треба любити обрану вами спеціальність і тоді навчання буде приносити лише задоволення.

Бакаленко Виталий

Бакаленко Віталій Анатолійович

Дата закінчення – 2006 рік.
Кар’єра – інженер- технолог (регіональний представник на Півдні України) ТОВ «Хр. Хансен Україна». Плани на майбутнє – кар’єрне зростання, фінансовий ріст, аспірантура, власний бізнес.

Студентські роки найвеселіші, що запам’ятовуються, академія дала базу знань і поштовх у доросле життя. Викладачам бажаю здоров’я, довголіття, залишатися такими ж, справедливими і вимогливими.Рекомендації студентам – не витрачайте час даремно, проводите по більше часу з одногрупниками і звичайно не забувайте про навчання!

17

Чагаровський Вадим Петрович

Рік випуску – 1975.
Віце-президент компанії «Терра Фуд», голова ради директорів Союзу молочних підприємств.

Студентські роки – самі незабутні, за 5 років багато пам’ятних моментів: і навчання, і активний відпочинок з одногрупниками, і художня самодіяльність.Побажання викладачам – із задоволенням доносити знання до студентів, звичайно ж з терпінням ставитися до студентів.Побажання студентам – бажаю з користю провести 5 років навчання в академії, отримати максимально теоретичні та практичні навички, які вам можуть стати в нагоді в подальшій роботі. І звичайно любити свою спеціальність.

Демиденко Александр Николаевич

Демиденко Олександр Миколайович

Рік випуску – 2002.
СФ ТОВ «Еліт» – начальник цеху з виробництва морозива.

З ностальгією згадуєш студентське життя: пари, пригоди в інститутських стінах, дуже дружний колектив рідної кафедри.
Викладачам бажаю здоров’я, довголіття, терпіння.
Побажання студентам – сумлінно вчитися, з повагою і гідністю ставитися до своєї майбутньою професії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кисельов Сергій Васильович
Дата закінчення ОНАХТ – червень 1984 года.
Кар’єрні досягнення (посади і місця роботи):
Серпень 1984р. – червень 2001 р. – головний інженер Тарутинського сирзаводу (Одеська область). Червень 2001 р. – травень 2007 р. – головний механік, технічний директор, начальник відділу енергоменеджменту, головний інженер ВАТ «Кременчуцький міськмолокозавод » (Полтавська область). Червень 2007 р. – січень 2010 р. – генеральний директор ВАТ «Решетилівський маслозавод» (Полтавська область). Лютий 2010 р. по теперішній час – генеральний директор ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод». Плани на майбутнє: завершення розпочатої раніше реконструкції підприємства, яке тепер входить у світову корпорацію «Данон-Юнімілк».

Запам’яталися конкурси серед факультетів з художньої самодіяльності, прибирання овочів на першому курсі, участь у роботі студради гуртожитку та комітеті комсомолу факультету, будівництво бару в гуртожитку №5, поїздка до Угорщини. Побажання викладачам: так і продовжувати тримати високий рівень підготовки фахівців – випускники нашого ВНЗ завжди цим відрізнялися. Рекомендації студентам: намагатися практику протягом усього навчання проходити по справжньому – розумію, що це зараз складно, але в майбутньому це дуже допомагає. І сумлінно вчити всі предмети.