Графік консультацій та захисту

Графік консультацій по курсовим роботам, курсовим проектам та дипломному проектуванню

ПІП Понеділок Вівторок Середа Четвер Пʼятниця
1. Ткаченко Н.А. 16.00-21.00 12.00-16.00
2. Дец Н.О. 9.00-12.00 9.00-12.00 15.00-18.00 9.00-12.00 15.00-18.00
3. Ізбаш Є.О. 12.00– 14.00 12.00-14.00 12.00-14.00
4. Котляр Є.О. 12.00– 17.00 12.00-17.00 12.00-17.00 17.00-20.00
5. Кручек О.А. 10.00– 13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00
6. Ланженко Л.О. 14.00– 15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00
7. Маковська Т.В. 12.00–13.00 12.00-13.00 12.00-13.00
8. Севастьянова О.В. 12.00–16.00 16.00-18.00 18.00-20.00
9. Скрипніченко Д.М. 11.00–14.00 11.00-14.00 11.00-14.00 11.00-14.00
10. Чабанова О.Б. 9.00– 14.00 10.00-14.00 9.00-14.00 10.00-14.00 9.00-14.00
11. Чагаровський О.П. 12.00– 16.00 12.00-16.00 16.00-20.00
12. Шарахматова Т.Є. 14.00– 17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00 14.00-17.00

Графік захисту кваліфікаційних робіт 2020

Ідентифікатор для входу в конференцію по захисту кваліфікаційних робіт – 924 928 6832, пароль – 0Sd9U1

Розклад для захисту кваліфікаційних робіт на кафедрі ТМОЖП і К для ОКР «Спеціаліст» напряму підготовки 7.05070108 «Харчові технології та інженерія» професійного спрямування «Технології зберігання, консервування та переробки молока» та СВО «Магістр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Технології та управління молочним бізнесом»

16.06.2020

1.

930

Чернова Оксана Михайлівна

2.

1000

Гуртова Вікторія Сергіївна

3.

1030

Кириліна Тетяна Юріївна

4.

1100

Марушевська Владислава Олександрівна

5.

1130

Друмова Олена Василівна

6.

1200

Дубінко Яніна Сергіївна

17.06.2020

1.

900

Кость Оксана Михайлівна

2.

930

Киселиця Володимир Павлович

3.

1000

Прус Володимир Павлович

4.

1030

Яблонський Сергій Вікторович

5.

1100

Попович Катерина Сергіївна

6.

1130

Балан Світлана Олегівна

7.

1200

Сириця Ольга Володимирівна

Розклад для захисту кваліфікаційних робіт на кафедрі ТМОЖП і К для СВО «Магістр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Технології жирів та жирозамінників» студентів

22 червня 2020 р.

Початок захисту, год

П.І.Б.студента

1.

900

Чебан Любов Ігорівна

Касьян Світлана Сергіївна

Бабійчик Денис Юрійович

2.

1000

Кімаковська Альона Володимирівна

3.

1030

Татаріна Катерина Едуардівна

4.

1100

Желяскова Вікторія Дмитрівна

5.

1130

Власюк Кристина Вікторівна

Розклад для захисту кваліфікаційних робіт на кафедрі ТМОЖП і К для студентів СВО «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія» студентів

23 червня 2020 р.

Початок захисту, год

П.І.Б.студента

1.

900

Леменчук Ірина Олегівна

Біжан Артем Леонідович

2.

930

Малюк Оксана Василівна

Шеремет Максим Володимирович

Кошова Тетяна Олегівна

3.

1000

Спіріна Юлія Сергіївна

Школа Владислав Вікторович

4.

1100

Маринова Ганна Георгієвна

5.

1130

Наумова Дарія Ігорівна

6.

1300

Деде Тетяна Валеріївна

7.

1330

Костра Наталія Сергіївна

8.

1400

Бочевар Світлана Юріївна

9.

1430

Федорова Анастасія Петрівна

10.

1500

Стоєва Валерія Петрівна

11.

1530

Бриль Катерина Сергіївна

Розклад для захисту кваліфікаційних робіт на кафедрі ТМОЖП і К для студентів СВО «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія»

18.06.2020

1.

900

Андерсон Данило Геннадійович

Онуфрієнко Олександр Вячеславович

2.

930

Вітязь Владислав Андрійович

Вишневський Андрій Платонович

3.

1000

Смілянець Катерина Василівна

Фотка Артем Володимирович

4.

1030

Смокович Тетяна Сергіївна

Котлюк Анастасія Андріївна

5.

1130

Гіца Іван Миколайович

6.

1200

Железняк Олена Юріївна

7.

1230

Бутенко Ольга Олександрівна

1300 – 1400 перерва

8.

1400

Оліхнович Ярослава Володимирівна

9.

1430

Бурдужа Данило Геннадійович

10.

1500

Ковганич Валерія Сергіївна