Вакансии на работу

«Криворожский молокозавод № 1»

ПАТ «Криворожский гормолокозавод 1» предлагает до рассмотрения следующие вакансії:

1. Мастер по производству цельномолочной і кисломолочной продукции. Работа посменная, с ночными сменами. оплачиваемый отпуск 28 календарных дней.
2. аппаратчик пастеризации и охлаждения молока. Работа посменная. оплачиваемый отпуск 28 календарных дней.
3. аппаратчик производства кисломолочных и детских молочных продуктів. Работа посменно. оплачиваемый отпуск 28 календарных дней.

4. аппаратчик пастеризации (вершки, крем). Работа посменная, без ночных смен. оплачиваемый отпуск 28 календарных дней.
5. Технолог. Работа посменная, без ночных смен. оплачиваемый отпуск 24 календарных дня.
6. Професия наладчика оборудования в производстве пищевой продукции. Работа посменная, без ночных смен. оплачиваемый отпуск 24 календарных дня.

Ждем Вас по адресу: м. Кривой Рог, ул. Окружная, 9.

тел. (056) 409-21-70

____________________________________________________________________________________________________

Білоцерківська агропромислова група

Білоцерківська агропромислова група - Это производственная компания, до якої входять: ПП «Білоцерківська агропромислова група» та ТОВ «Білагро».Компанія забезпечує розвиток сучасною комплексу по виробництву високоякісних, екологічно чистих, натуральних продуктів харчування, працює в замкненому циклі виробництва і контролює всі етапи виробництва – від поля до столу споживача, находится в центре Перми.ПП «Білоцерківська агропромислова група» - Предприятие по переработке молока (250 т/добу), яке має досвід роботи з 1960 года. Направлением работы предприятия было и есть изготовление только натуральных продуктов.Основні види продукції: масло сливочное Экстра 82,5% і Селянське 72,6% жиру; масло Шоколадне 62,0% жиру; спреди солодковершкові Полтавчанка 72,5% и 61,5% жиру; суміш рослинно-вершкова «Святкова» 72,5% жиру; сири кисломолочні: 9%, 5% жиру та нежирний; сиркова маса з родзинками 8% жиру та з ваніліном 8% жиру; сирок солодкий з родзинками 8% жиру таз ваніліном 8% і 23% жиру; сири плавлені: ковбасні копчені класичні та з кмином, пастоподібні (в асортименті) та скибкові (в асортименті); сир розсільний «Бринза» 45% жирності: класичний та з паприкою; казеїн технічний (вищого ґатунку); сухе знежирене молоко.

Вказані потужності щодня забезпечують молокозавод молоком ґатунку екстра в кількості 25 т. Молокопереробне підприємство оснащене сучасним технологічним обладнанням, яке дає змогу забезпечити споживачів стабільно високоякісною продукцією, що має оригінальну упаковку, хороший товарный вид и сохраняет высокие вкусовые качества. На предприятии внедрена и действует система управления качеством согласноДСТУ ISO 9001:2009 и система управления безопасностью пищевых продуктов согласноДСТУ 4161-2003. Продукція, що виробляється підприємтвом, внесена до реєстру натуральних продуктів.
ПП «Білоцерківська агропромислова група» в Полтавському та Харківському регіоні є лідером з продажу масла, занимая в данном сегменте более 50%. также, наша продукція представлена в м. Київ та Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Сумській, Черкаській, Чернігівській областях.
В торгівельних мережах: «Брусничка», «Велмарт», «Восторг», «Варус», «Екомаркет», «Караван», «Класс», «Метро», «Рокфор», «Рост», «Фоззі», «Фора», «Фуршет».

Шановні СТУДЕНТИ ТА ВИПУСКНИКИ!

Для пополнения кадрового резерва предприятия и содействие профессиональному росту молодых специалистов ООО «Белоцерковский агропромышленная группа» объявляет набор студентов старших курсов и выпускников ЗВО таких квалификаций, яктехнолог молочної промисловості, інженер-технолог молока та молочних продуктів, майстер виробництва молочної продукції, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, оператор сушильних установок, апаратник згущення молока та іншої молочної сировини, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, оператор розфасовувально-пакувального автомата, виробник сиру, апаратник пастеризації та охолодження молока, а также всех желающих посетить наше предприятие для получения детальной информации о производстве и рассмотрения предложений на дальнейшее сотрудничество.

ПП «Білоцерківська агропромислова група» завжди відкрита для тісної співпраці, є надійним роботодавцем для всіх випускників ВНЗ, адже щороку близько 15 молодих спеціалістів працевлаштовуються і розпочинають свою професійну трудову діяльність на нашому підприємстві. Робота на цьому підприємстві дає їм змогу працювати над цікавими проектами, постійно розвиватися, вдосконалювати своє вміння та дізнаватись багато нового, а не бути просто вузьким спеціалістом певного напрямку.

Студентам-практикантам надаються: жилье, привезення працівників на роботу та з роботи.Молодих спеціалістів забезпечуємо: социальными гарантиями, гідною заробітною платою, достойним житлом (гуртожиток) та можливістю кар’єрного росту.

Основні критерії відбору: прохождение практики на производстве; готовність до переїзду при необхідності; бажання працювати за спеціальністю; цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети.

студенты, які бажають розпочати свою трудову діяльність на ПП «Білоцерківська агропромислова група», присылайте свои резюме наe-mail: info@biagr.com.ua.

Ми готові надати шанс фахівцям на вдалий старт та розвиток кар’єри!
Шановні студенти, сподіваємося на Вашу активну участь!
Бажаємо Вам успіхів у пошуках роботи!

Полтавська область, 38340, Великобагачанський район, с. Білоцерківка, ул. Леніна, 28.
Тел./факс: (05345) 9-13-39, (0532) 65-30-05, (044) 360-82-87.
E-mail: info@biagr.com.ua
Web-site: www.biagr.com.ua

____________________________________________________________________________________________________

Любашевский мясомолочное комплекс

На Любашевский мясо-молочный комплекс Одесского мясокомбината нужны выпускники академии, следующих специальностей:
технологии хранения, консервирования и переработки мяса;
технологии хранения, консервирования и переработки молока.

желающие жить і работать в с.м.т. Любашевка на время работы обеспечиваются жильем (по результатам собеседования).

Телефон: 0984258252
Email: cheban_igor@ukr.net

____________________________________________________________________________________________________

ВАТ «Днепропетровская продовольственная компания «Вайз»

компания ОАО «Днепропетровская продовольчва компания «Вайз» принимает на работу выпускников технологів і механиков пищевого производства.

ВАТ «Днепропетровская продовольственная компания« Вайз «(1992) www.waiz.com.ua с 1993 г. производит быстрые сухі завтраки ТУ У 15.8-14354983-017 на основе экструзионных технологій.
У 1998 році ТОВ «ДПК« Вайз «приступило к выпуску экструзионных каш быстрого приготовления (24 виды) и, за тем, детского питание для детей с 6вы месячного возраста (6 видов).
одновременно мне стали производить і оборудования, на котором сами работаем, на продажу.
для последние три года мне продали близько 100 экструзионных линий различной конфигурации в Украине, СНГ, США, Алжир, ЕС. поставив одну из своих линий на завод детского питание «Корб« в столицу Туркменистан г. Ашхабад в 2012 г., мне стали поддерживать регулярные деловые отношения, як с руководством завода «Карпи«, так і с IT пищевой промышленности Туркменистан.

ВАТ «Днепропетровская продовольственная компания« Вайз «
49083, Україна, м Днепр, ул. Собинова, 10
тел. +380 (056) 725-1277, ф. 725-1282
E-mail: waiz@waiz.com.ua; http://www. waiz.com.ua

_________________________________________________________________________

ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»

ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» - Современное высокотехнологичное предприятие с полным циклом производства: від попередньої підготовки насіння до остаточного очищення олії методом дезодорації і розфасування її в полімерну тару.

До складу заводу входять такі підрозділи:
– підготовчий цех, в якому проводиться відділення лушпиння, пресування і первинне очищення олії;
– олійноекстракційний цех, де проводиться остаточне вилучення олії із макухової крупки методом екстракції;
– цех рафінації, де вся одержана олія підлягає спеціальному очищенню;
– цех розфасування олії.

Предприятию требуются выпускники по следующим специальностям:
- технология жиров и жирозаменителей.

Умови оплати праці, житлові умови уточнюються в ході попередньої співбесіди випускника з керівництвом підприємства.

адрес: 70600, Запорізька обл., м.Пологи, ул. Ломоносова, 36
Телефон: (06165)2-31-91
Факс: (06165)3-11-00
E-mail: mail@mezpology.zp.ua

_______________________________________________________________________________________________

Компания «Кернел»

компания «ядро» лидер APK України приглашает студентов-выпускников ОНАХТ без опыта работы на работу.

Наши основные требования:
готовность работать полный день;
— желание учиться;
ответственное отношение к работе;
готовность до переезда на активы компании (Бандурский МЕС / Ильичевский МЕС / Полтавский МЕС).

жилье / официальная ставка / возможность карьерного росту Вам гарантирована!

Телефон: (095) 272-39-11 - Мария
Официальный сайт компании: www.kernel.ua

_______________________________________________________________________________________________