Вакансії на роботу

ЧАО «Криворожский гормолокозавод № 1»

На данный момент ЧАО «Криворожский гормолокозавод № 1» предлагает к рассмотрению следующие вакансии:

1.​ Мастер по производству цельномолочной и кисломолочной продукции. Работа посменная, с ночными сменами. Оплачиваемый отпуск – 28 календарных дней.
2.​ Аппаратчик пастеризации и охлаждения молока. Работа посменная. Оплачиваемый отпуск – 28 календарных дней.
3.​ Аппаратчик производства кисломолочных и детских молочных продуктов. Работа посменно. Оплачиваемый отпуск – 28 календарных дней.
4.​ Аппаратчик пастеризации (сливки, сметана). Работа посменная, без ночных смен. Оплачиваемый отпуск – 28 календарных дней.
5.​ Технолог. Работа посменная, без ночных смен. Оплачиваемый отпуск – 24 календарных дня.
6.​ Наладчик оборудования в производстве пищевой продукции. Работа посменная, без ночных смен. Оплачиваемый отпуск – 24 календарных дня.

Предприятие осуществляет регулярные доплаты своим сотрудникам за профессионализм и персональный вклад в развитие предприятия.

Ждём Вас по адресу: г. Кривой Рог, ул. Окружная, 9.

тел. (056) 409-21-70

(проезд от центрального автовокзала маршр. такси № 295; от ж/д вокзала – маршр. такси № 205)

____________________________________________________________________________________________________

Білоцерківська агропромислова група

Білоцерківська агропромислова група – це виробнича компанія, до якої входять: ПП «Білоцерківська агропромислова група» та ТОВ «Білагро».Компанія забезпечує розвиток сучасною комплексу по виробництву високоякісних, екологічно чистих, натуральних продуктів харчування, працює в замкненому циклі виробництва і контролює всі етапи виробництва – від поля до столу споживача, знаходиться в центрі Полтавщини. ПП «Білоцерківська агропромислова група» – це підприємство з переробки молока (250 т/добу), яке має досвід роботи з 1960 року. Напрямком роботи підприємства було і є виготовлення лише натуральних продуктів. Основні види продукції: масло солодковершкове Екстра 82,5% і Селянське 72,6% жиру; масло Шоколадне 62,0% жиру; спреди солодковершкові Полтавчанка 72,5% та 61,5% жиру; суміш рослинно-вершкова «Святкова» 72,5% жиру; сири кисломолочні: 9%, 5% жиру та нежирний; сиркова маса з родзинками 8% жиру та з ваніліном 8% жиру; сирок солодкий з родзинками 8% жиру таз ваніліном 8% і 23% жиру; сири плавлені: ковбасні копчені класичні та з кмином, пастоподібні (в асортименті) та скибкові (в асортименті); сир розсільний «Бринза» 45% жирності: класичний та з паприкою; казеїн технічний (вищого ґатунку); сухе знежирене молоко.

Вказані потужності щодня забезпечують молокозавод молоком ґатунку екстра в кількості 25 т. Молокопереробне підприємство оснащене сучасним технологічним обладнанням, яке дає змогу забезпечити споживачів стабільно високоякісною продукцією, що має оригінальну упаковку, гарний товарний вигляд та зберігає високі смакові якості. На підприємстві впроваджена і діє система управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001:2009 та система управління безпечністю харчових продуктів згідно ДСТУ 4161-2003. Продукція, що виробляється підприємтвом, внесена до реєстру натуральних продуктів.
ПП «Білоцерківська агропромислова група» в Полтавському та Харківському регіоні є лідером з продажу масла, займаючи в даному сегменті понад 50%. Також, наша продукція представлена в м. Київ та Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Житомирській, Кіровоградській, Луганській, Сумській, Черкаській, Чернігівській областях.
В торгівельних мережах: «Брусничка», «Велмарт», «Восторг», «Варус», «Екомаркет», «Караван», «Класс», «Метро», «Рокфор», «Рост», «Фоззі», «Фора», «Фуршет».

Шановні СТУДЕНТИ ТА ВИПУСКНИКИ!

Для поповнення кадрового резерву підприємства та сприяння професійному зростанню молодих спеціалістів ПП «Білоцерківська агропромислова група» оголошує набір студентів старших курсів та випускників ЗВО таких кваліфікацій, як технолог молочної промисловості, інженер-технолог молока та молочних продуктів, майстер виробництва молочної продукції, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, оператор сушильних установок, апаратник згущення молока та іншої молочної сировини, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, оператор розфасовувально-пакувального автомата, виробник сиру, апаратник пастеризації та охолодження молока, а також всіх бажаючих відвідати наше підприємство для отримання детальної інформації про виробництво та розгляду пропозицій на подальшу співпрацю.

ПП «Білоцерківська агропромислова група» завжди відкрита для тісної співпраці, є надійним роботодавцем для всіх випускників ВНЗ, адже щороку близько 15 молодих спеціалістів працевлаштовуються і розпочинають свою професійну трудову діяльність на нашому підприємстві. Робота на цьому підприємстві дає їм змогу працювати над цікавими проектами, постійно розвиватися, вдосконалювати своє вміння та дізнаватись багато нового, а не бути просто вузьким спеціалістом певного напрямку.

Студентам-практикантам надаються: житло, привезення працівників на роботу та з роботи.Молодих спеціалістів забезпечуємо: соціальними гарантіями, гідною заробітною платою, достойним житлом (гуртожиток) та можливістю кар’єрного росту.

Основні критерії відбору: проходження практики на виробництві; готовність до переїзду при необхідності; бажання працювати за спеціальністю; цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети.

Студенти, які бажають розпочати свою трудову діяльність на ПП «Білоцерківська агропромислова група», присилайте свої резюме на e-mail: info@biagr.com.ua.

Ми готові надати шанс фахівцям на вдалий старт та розвиток кар’єри!
Шановні студенти, сподіваємося на Вашу активну участь!
Бажаємо Вам успіхів у пошуках роботи!

Полтавська область, 38340, Великобагачанський район, с. Білоцерківка, вул. Леніна, 28.
Тел./факс: (05345) 9-13-39, (0532) 65-30-05, (044) 360-82-87.
E-mail: info@biagr.com.ua
Web-site: www.biagr.com.ua

____________________________________________________________________________________________________

Любашевский мясомолочный комплекс

На Любашевский мясомолочный комплекс Одесского мясокомбината требуются выпускники академии, следующих специальностей:
– Технологии хранения, консервирования и переработки мяса;
– Технологии хранения, консервирования и переработки молока.

Желающие жить и работать в п.г.т. Любашевка на время работы обеспечиваются жильем (по результатам собеседования).

Телефон: 0984258252
Email: cheban_igor@ukr.net
Контактное лицо: Игорь Анатольевич

____________________________________________________________________________________________________

ООО “Днепропетровская продовольственная компания “Вайз”

Компания ООО “Днепропетровская продовольственная компания “Вайз” принимает на работу выпускников технологов и механиков пищевого производства.

ООО “Днепропетровская продовольственная компания “Вайз” (1992) www.waiz.com.ua с 1993 г. производит быстрые сухие завтраки ТУ У 15.8-14354983-017 на основе экструзионных технологий.

В 1998 году ООО “ДПК “Вайз” приступило к выпуску экструзионных каш быстрого приготовления (24 вида) и, за тем, детского питания для детей с 6-ти месячного возраста (6 видов).
Одновременно мы стали производить и оборудование, на котором сами работаем, на продажу.
За последние три года мы продали около 100 экструзионных линий различной конфигурации в Украине, СНГ, США, Алжир, ЕС. Поставив одну из своих линий на завод детского питания “Корбе” в столицу Туркменистана г. Ашгабад в 2012 г, мы стали поддерживать регулярные деловые отношения, как с руководством завода “Карпе”, так и с ГО пищевой промышленности Туркменистана.

ООО “Днепропетровская продовольственная компания “Вайз”

49083, Украина, г. Днепропетровск, ул. Собинова, 10
тел. +380 (056) 725-1277, ф. 725-1282
E-mail: waiz@waiz.com.ua; http://www. waiz.com.ua

_________________________________________________________________________

_______________________

ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»

ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» – сучасне високотехнічне підприємство з повним циклом виробництва: від попередньої підготовки насіння до остаточного очищення олії методом дезодорації і розфасування її в полімерну тару.

До складу заводу входять такі підрозділи:
– підготовчий цех, в якому проводиться відділення лушпиння, пресування і первинне очищення олії;
– олійноекстракційний цех, де проводиться остаточне вилучення олії із макухової крупки методом екстракції;
– цех рафінації, де вся одержана олія підлягає спеціальному очищенню;
– цех розфасування олії.

Підприємству потрібні випускники по наступних спеціальностях:
– технологія жирів і жирозамінників.

Умови оплати праці, житлові умови уточнюються в ході попередньої співбесіди випускника з керівництвом підприємства.

Адреса: 70600, Запорізька обл., м.Пологи, вул. Ломоносова, 36
Телефон: (06165)2-31-91
Факс: (06165)3-11-00
E-mail: mail@mezpology.zp.ua

_______________________________________________________________________________________________

Компания «Кернел»

Компания «Кернел» лидер АПК Украины приглашает студентов- выпускников ОНАПТ без опыта работы на работу.

Наши основные требования:
– готовность работать полный день;
– желание учиться;
– ответственное отношение к работе;
– готовность к переезду на активы компании (Бандурский МЕС/Илличевский МЕС/Полтавский МЕС).

Жилье/официальная ставка/возможность карьерного роста Вам гарантирована!

Телефон: (095) 272-39-11 – Мария
Официальный сайт компании: www.kemel.ua

_______________________________________________________________________________________________