Вітальне слово завідувача кафедри

Шановні гості радий вас вітати на сторінці сайту кафедри Технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси – кафедра, яка починала свій розвиток більше 65 років потому і сьогодні виросла в потужну випускову кафедру, яка представляє найактуальніші та найперспективніші спеціальності.

В будь-які часи кожний абітурієнт задає собі декілька питань:

1. Де отримати якісну вищу освіту?

2. Куди потім піти працювати, щоб отримувати високу заробітню плату та із задоволенням щодня ходити на роботу?

Однозначно рекомендую Одеський національний технологічний університет та кафедру технології молока, олійно-жирових продуктів та індустрії краси.

Тому що сам пройшов шлях від студента до завідувача кафедрою.

На 100% можу сказати, що кожен обирає свій шлях і лише працею, наполегливістю та вірою в свої сили Ви обов’язково досягнете бажаного результату.

З найкращими та щирими побажаннями, завідувач кафедри канд. техн. наук, доцент Дмитро Михайлович Скрипніченко